Голова адміністрації вручив державні нагороди та відзнаки

Дата: 28.11.2018 14:00

Сьогодні, перед початком засідання колегії обласної державної адміністрації, Вадим Лозовий виконав почесну місію – вручив нагороди та відзнаки визначним подолянам.

Так, серед Хмельничан, яких  нагородили за професіоналізм та вагомий внесок у розвиток різних галузей,  відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації Вадима Лозового, за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, утвердження патріотизму та пропаганди здорового способу життя  було нагороджено Почесною грамотою обласної державної адміністрації та подарунком і Дармороса Олександра Леонтійовича – активного учасника Марафонів на 10 км із залученням осіб з інвалідністю, учасника 443 Марафону морської піхоти  США в 2018 році.

За матеріалами сайту Хмельницької ОДА