Депутат обласної ради Уляна Ткаченко привітала дітей громади з наступаючими святами

Дата: 20.12.2018 08:59

В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття.

День Святого Миколая у нашій громаді  пройшов під яскравим і добрим знаком уваги до дитини.

Із солодкими подарунками від імені народного депутата України Олександра Гереги разом зі Святим Миколаєм завітали на свято в  дошкільний навчальний заклад «Дзвіночок» селища Дунаївці – депутат обласної ради Уляна Ткаченко, депутат районної ради Віктор Богуш та  Дунаєвецький селищний голова Антон Камінський. Вони побажали вихованцям  щастя, здоров’я, щоб були слухняними і чемними дітьми та не переставали мріяти та вірити в чудеса, адже саме під Новий рік їм властиво здійснюватися. Маленькі артисти театралізовано показали, як вони люблять Святого Миколая та очікують на його прихід.

Уляна Юріївна також передала солодощі та привітання для  вихованців дитячих садочків та учнів початкових класів загальноосвітніх начальних закладів громади.