Громада колядує!

Дата: 09.01.2019 14:28

7 січня в Україні православний народ відзначає Різдво Христове, яке неможливо уявити без колядок, мелодії яких приносять святковий настрій. У колядках прославляється Син Божий, який народився у Вифлеємі і якому судилося звільнити людство від гріхів своїм жертовним шляхом. І досі людство пам’ятає про цю дивовижну подію, про яку сповістила зірка. Це саме за нею йшли троє волхвів, прагнучи принести дари Божому дитяті, якому не знайшлося місця у людських хатах, але в убогих яслах, серед невинних ягняток.

Гучно та весело проходять колядування і в нашій громаді.

Безліч колядок та віншувань лунає з уст учасників церковних хорів, учнів загальноосвітніх  навчальних закладів та аматорських колективів громади. Кожен вертеп розповідав історію про народження Месії Христа.

Всі творчі колективи сьогодні дарують жителям громади дух Різдва та гарний настрій.  В кожній оселі люди радо зустрічають колядників словами подяки, частуванням та смаколиками.