Вітаємо ювіляра!

Дата: 15.01.2019 13:48

Сьогодні, 15 січня 2019 року, виповнилося 70 років жителю селища Дунаївці Єфімовичу Василю Геронійовичу . З ювілеєм, подарунками та теплими словами, його привітали  перший заступник селищного голови Станіслав Грушкевич, та начальник відділу культури, молоді , спорту та туризму Володимир Монастирський .

Ветеран спорту. Пропрацював директором ДЮСШ в селищі Дунаївці понад 20 років. Працював начальником футбольного клубу «Зерновик», який був 9-ти кратним чемпіоном Хмельницької області серед агропромислових підприємств. І сьогодні не дивлячись на свій 70-річний вік плідно працює адміністратором селищного стадіону.

Тож, шановний ювіляре, прийміть низький земний уклін і щиру вдячність за Вашу добросовісну працю,щоб кожний день Вас був сповнений сонця і добрих надій, багатим на радісні та світлі події.

Бажаємо Вам гарного настрою, міцного здоров’я, земного щастя, безмежної наснаги та гарних років життя.

Нехай кожен прийдешній день приносить Вам душевний комфорт, шану і любов близьких людей.