З колядою ми йдемо!

Дата: 18.01.2019 10:27

16 січня учні 3-11 класів стали учасниками шкільного вертепу «З колядою ми йдемо»

Щоб донести до дітей істину, що саме різдвяні дні – це ті світлі дні, котрі приносять добро в наші душі, яке так необхідне кожному, учні нашої школи уже традиційно колядками прославляли Різдво Ісуса Христа та вертепом вітали  організації селища.

Розпочалося дійство у стінах школи, де діти   продемонстрували надзвичайний артистизм учням, вчителям та усьому персоналу.

Програма була насичена різноманітними колядками та щедрівками, у школі панував дух Різдва, а українські вишиванки та гарні костюми Вертепу та Меланки додавали святковості, гарного настрою усім присутнім.

Різдво буває один раз на рік. Тож хай наш вертеп стане приємною згадкою про це дивовижне свято і нагадуванням про те, що треба завжди жити у душевній чистоті, любові, милосерді та співчутті.

За матеріалами сайту Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст.