На сесії селищної ради

Дата: 29.01.2019 20:22

Сьогодні, 29 січня 2019 року, відбулося засідання чергової тридцять сьомої сесії селищної ради сьомого скликання. На сесію прибули  17 депутатів,  депутат районної  ради Віктори Богуш, та керівники відділів виконавчого апарату Ліля Гіджеліцька та Степан Висоброшний.

Порядок денний засідання містив 18 питань, більшість з яких стосувалися землеустрою та землекористування.

Розпочав сесію селищний голова Антон Камінський із питання «Про План соціально-економічного розвитку Дунаєвецької селищної об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 роки».

Дане питання як і інші були детально розглянуті  та обговорені на засіданні постійних комісій.

Отож, враховуючи рішення комісій, депутати підтримали вищезазначений План  із деякими змінами та поправками. Також крім Плану соціально-економічного розвитку ОТГ на сесії ознайомилися та затвердили і  Програму розвитку освіти Дунаєвецької селищної ради на 2019-2021 рік. По даному питанню виступила начальник відділу освіти Ліля Гіджеліцька. Вона коротко ознайомила присутніх із змістом Програми.

Протягом роботи сесії депутати ще розглянули такі питання порядку денного:

• Про призначення позачергових місцевих виборів старости сіл Маліївці, Слобідка Маліївецька, Сприсівка Дунаєвецької селищної ради
  • Про перелік підприємств та старостинських округів на території Дунаєвецької селищної ради, на яких можуть використовуватися суспільно корисні роботи
  • Про зміни до бюджету Дунаєвецької селищної ради на 2019 рік
  • Про прокладання обов’язків інспектора праці

У ході цієї сесії також прийнято низку рішень, які стосуються затвердження технічної документації із землеустрою, надання дозволу на розробку проектів землеустрою тощо.

Загалом засідання тридцять сьомої  сесії селищної ради пройшло злагоджено та організовано. По всіх питаннях, які виносилися на порядок денний, були прийняті відповідні рішення.