Дунаєвецька селищна об'єднана територіальна громада
Дунаєвецький район, Хмельницька область

Підсумок ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

Традиційно протягом листопада-грудня в Україні проходив ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Дані Олімпіади проводяться у три етапи: І етап – шкільний, ІІ етап – районний та ІІІ етап – обласний.

Учні мали змогу позмагатися між собою, перевірити рівень знань з таких предметів як української та іноземної мови, математики, фізики, хімії, біології, географії, історії, правознавства, інформаційних технологій, трудового навчання. У районній олімпіаді найкращі знання  виявили такі учні:

В конкурсі ім. П. Яцика:

Антонюк Анна – 7 кл. – ІІІ місце (Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.)

Радецька Ольга – 10 кл. – ІІІ місце (Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.)

В Олімпіаді з Математики призери:

Пелюх Максим – 11 кл. – ІІ місце (Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.)

Вельц Андрій – 10 кл. – ІІ місце (Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.)

Бабій Олексій – 9 кл. – ІІ місце (Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.)

Войцішен Боромир – 8 кл. – ІІ місце (Підлісномукарівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Аполоніна Анна – 7 кл. – ІІ місце (Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.)

Пироговський Андрій – 6 кл. – І місце (Морозівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

В конкурсі Т.Г. Шевченка переможцями вийшли:

Слободян Валерія – 9 кл. – ІІІ місце (Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.)

Підлісна Ольга – 7 кл. – ІІ місце (Міцівецька ЗОШ І-ІІ ст.)

В знаннях з Української мови та літератури перемогли:

Аполоніна Анна – 7 кл. – ІІІ місце (Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.)

Шмирко Тетяна – 11 кл. – ІІ місце (Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.)

Антонюк Софія – 10 кл. – ІІ місце (Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.)

Воєвуцька Єлизавета – 9 кл. – ІІ місце (Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.)

Бойко Олександра – 9 кл. – ІІІ місце (Тиннянська ЗОШ І-ІІ ст.)

Броварська Сніжана – 9 кл. – ІІІ місце (Томашівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

В Олімпіаді з Трудового навчання призові місця зайняли:

Тарасенко Ілля – 11 кл. – ІІІ місце (Тиннянська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Поплавська Оксана – 9 кл. – ІІ місце (Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.)

Котлінська Марина – 9 кл. – ІІІ місце (Лошковецька ЗОШ І-ІІ ст.)

Остапчук Оксана – 11 кл. – ІІІ місце (Томашівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

В змаганнях з Історії України перемогли:

Шмирко Тетяна – 11 кл. – ІІІ місце (Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.)

Антонюк Софія – 10 кл. – ІІІ місце (Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.)

Воєвуцька Єлизавета – 9 кл. – І місце (Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.)

Броварська Сніжана – 9 кл. – ІІІ місце (Томашівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Косатий Іван – 8 кл. – ІІ місце (Тиннянська ЗОШ І-ІІІ ст.)

В знаннях з Біології перемогли:

Гладка Дарина – 10 кл. – І місце (Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.)

Косатий Іван – 8 кл. – ІІІ місце (Тиннянська ЗОШ І-ІІІ ст.)

В Олімпіаді з Географії призові місця зайняли:

Вельц Андрій – 10 кл. – ІІ місце (Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.)

Ковальчук Віталій – 9 кл. – І місце (Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.)

В змаганнях з Фізики перемогли:

Аполоніна Анна – 7 кл. – ІІ місце (Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.)

Бабій Олексій – 9 кл. – І місце (Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.)

Дацко Давид – 11 кл. – І місце (Морозівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

В знаннях з Інформатики перемогли:

Пелюх Максим – 11 кл. – ІІ місце (Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.)

В Олімпіаді з Іноземної мови:

Воєвуцька Єлизавета – 9 кл. – ІІ місце (Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.)

Манцюк Аліна – 10 кл. – ІІ місце (Підлісномукарівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Нагибайло Тетяна – 10 кл. – І місце (Томашівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Костриба Діана – 9 кл. – ІІІ місце (Томашівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

В змаганнях з Хімії перемогли:

Григорчук Ольга – 7 кл. – ІІ місце (Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.)

Лановейчик Володимир – 7 кл. – ІІІ місце (Томашівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Андреєва Валерія – 7 кл. – ІІ місце (Лошковецька ЗОШ І-ІІ ст.)

Войцішен Боромир – 8 кл. – ІІ місце (Підлісномукарівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Кузьмінська Яна – 9 кл. – ІІІ місце (Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.)

Цапар Ангеліна – 10 кл. – ІІІ місце (Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.)

Дацко Давид – 11 кл. – ІІІ місце (Морозівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

В Олімпіаді з Інформаційних технологій призерами стали:

Поплавська Оксана – 9 кл. – ІІІ місце (Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.)

В змаганнях з Економіки перемогли:

Дацко Давид – 11 кл. – І місце (Морозівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

В Олімпіаді з Правознавства перемогли:

Нагибайло Тетяна – 10 кл. – ІІІ місце (Томашівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Кузьмінська Яна – 9 кл. – ІІІ місце (Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.)

Сьогодні також уже відомі перші переможці в обласних олімпіадах:

Економіка: Дацко Давид – 11 кл. – ІІ місце (Морозівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Історія України: Воєвуцька Єлизавета – 9 кл. – ІІ місце (Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.)

Ми щиро вітаємо усіх наших переможців і бажаємо їм не зупинятися на досягнутому, підвищувати свій рівень. Ми пишаємося вами і бажаємо успіхів у всіх ваших починаннях!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



« повернутися до списку новин