Відбулась нарада з працівниками закладів культури

Дата: 19.02.2019 16:18

19 лютого в адміністративному приміщенні селищного стадіону відбулась нарада працівників закладів культури Дунаєвецької селищної об’єднаної територіальної громади, в якій   взяли участь Дунаєвецький селищний голова Антон Камінський, начальник відділу культури, молоді, спорту та туризму Володимир Монастирський та завідуюча Дунаєвецької селищною бібліотекою Олеся Погинайко.

На порядку денному наради розглядалось питання про організаційно-творчу та фінансово-господарську діяльність закладів культури у 2018 році та пріоритетні завдання на 2019 рік.

В ході проведення наради Олеся Валеріївна проаналізувала звітність бібліотек за 2018 рік та у роботі у 2019 році  рекомендувала звернути увагу на актуальні напрямки бібліотечної діяльності, які підвищать ефективне надання послуг та обслуговування користувачів .

Селищний голова у своєму виступі наголосив на важливій ролі галузі культури у житті громади, висловив свої бачення на завдання галузі які потрібно реалізовувати в цьому році.

На завершення наради працівники культури задавали запитання та отримували  відповіді від виступаючих.