«Весняні клопоти й турботи»: або вивіз сміття на вулицю заборонено

Дата: 20.02.2019 09:53

Із кожним днем стає все тепліше, сніговий покрив стрімко розтанув. І от, коли сходить сніг із землі, ми часто спостерігаємо непривабливу картину - уздовж доріг видніється сміття. Люди турбуються про чистоту та лад на своїх господарствах, а сміття, деякі «господарі», вивозять та викидають на узбіччя доріг. Звичайно, висипати сміття на проїжджу частину дороги чи зелені зони населеного пункту значно легше, аніж на встановлене сміттєзвалище, однак слід пам’ятати, що такі дії є порушенням встановлених правил благоустрою населених пунктів.

Шановні громадяни, під час прибирання своїх присадибних ділянок просимо утриматися від вивозу твердих побутових відходів у невстановлені місця, а також від спалювання листя, рослинності, сухостою, тощо. Нагадуємо: за порушення правил благоустрою Законом передбачена відповідальність.

Дунаєвецький віддл поліції