Дунаєвецька селищна об'єднана територіальна громада
Дунаєвецький район, Хмельницька область

Проведено турнір з волейболу пам’яті Героїв Небесної Сотні

 

23 лютого в спортивному залі Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. пройшов волейбольний турнір серед команд колективів фізкультури Дунаєвецької селищної об’єднаної територіальної громади, присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні. Поборотися за звання найсильніших зголосилися шість волейбольних команд нашої громади: с. Малий Карабчіїв, с. Міцівці, с. Лошківці, с. Томашівка, с. Тинна та господарі залу - команда селища Дунаївці.

Перед початком змагань представники команд та суддівська колегія вшанувала пам'ять загиблих на Майдані біля пам'ятної  композиції "Борцям за волю України, Героям  Небесної Сотні, убієнним за єдину Україну". Потім усі гравці та вболівальники в спортивному залі схилили голови у хвилині мовчання, аби ще раз згадати  наших героїв, які жили й загинули в ім’я України.

Турнір пройшов у дружній, сповненій спортивного суперництва, атмосфері. За результатами зустрічей між учасниками командами перше місце посіла команда селища Дунаївці, друге – с. Томашівки, а третє місце – с. Міцівці. По завершенню змагань начальник відділу культури, молоді, спорту та туризму Володимир Монастирський подякував усім присутнім в залі за хорошу гру і гарні емоції та нагородив кращі команди кубками, медалями та грамотами. Також суддівською колегією турніру було відзначено кращих гравців команд пам’ятними сувенірами, а кращим гравцем турніру одноголосно було визнано Назара Домбровського.

 

 « повернутися до списку новин