Огляд художньої самодіяльності «Ми – діти твої, Україно!»

Дата: 26.02.2019 16:20

3 16 по 22 лютого в Дунаєвецькій селищній об’єднаній територіальній громаді проводився огляд-конкурс художньої самодіяльності «Ми діти твої, Україно!»,  мета якого – виявлення талановитих виконавців,   підвищення майстерності учасників художньої самодіяльності, подальший розвиток жанрового розмаїття художніх програм, виховання у дітей та молоді  патріотизму та моральних якостей засобами мистецтва.

Творчі колективи загальноосвітніх навчальних закладів громади представили різножанрові номери:  вокальний, хореографічний,  фольклорний, та ін. Глядачі вітали учасників конкурсу бурхливими оплесками і з приємністю спостерігали за цікавою та змістовною програмою виступу.

Оцінювали виступи дітей журі конкурсу в складі: заступника начальника відділу освіти виконавчого комітету Дунаєвецької селищної ради О.В. Стрельська, заступник директора БТШ Швець Н.В., керівника гуртків Будинку творчості школярів м. Дунаєвець Ночка О.В. та керівника ансамблю народних інструментів Кукурудза В.В.

Члени журі позитивно відзначили усі творчі номери наших юних артистів. Але кращі виконавці презентують свій талант на обласному етапі, який буде проходити 28 лютого на базі міського культурно-мистецького просвітницького центру Будинку творчості школяра.  Тож до обласного центру вирушать:

- Дунаєвецька ЗОШ І – ІІІ ст. – танець «Калина», старша танцювальна група «VIP» ; танець «Лелеки» середня танцювальна група «VIP» керівник Дрезднель - Ластовська О.В.;  Фрагмент обряду випікання весільного короваю, фольклорний колектив «Берегиня» керівник Попова І.К.

- Лошковецька ЗОШ І – ІІ ст. – танець «Dance Dolls» танцювальний гурт «G and B dance», керівник Гриневич Д.М.

- НВК «Малієвецька ЗОШ І – ІІ ст. - ДНЗ» - народний обряд «Воденки», фольклорний гурт «Оберіг», керівник Загородна І.Л.