Відбулась тридцять восьма сесія селищної ради

Дата: 28.02.2019 16:00

28 лютого в актовій залі Дунаєвецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. відбулася тридцять восьма сесія  Дунаєвецької селищної ради.

Участь у засіданні взяли 14  депутатів. Було розглянуто 36 питань, внесених до порядку денного сесії.

Усі питання були детально розглянуті  та обговорені на засіданні постійних комісій. По питаннях, які стосувалися бюджету, депутати заслухали інформацію селищного голови Антона Камінського та начальника відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності селищної ради Наталії Нагибайло. По земельних питаннях перед присутніми виступила заступник начальника відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Наталія Самолюк.

Перед початком сесії депутати вшанували хвилиною мовчання Пам'ять Героїв Небесної Сотні, які загинули на Майдані під час Революції Гідності в лютому 2014 року.

На засіданні крім бюджетних та земельних питань депутати ще затвердили Програму фінансової підтримки комунальних підприємств Дунаєвецької селищної ради на 2019-2021 роки та Програму підтримки підприємництва на 2019-2021 роки; внесли зміни до Статуту комунального підприємства КП «Господар - ОТГ» і розглянули ряд інших питань

Засідання тридцять восьмої  сесії селищної ради пройшло злагоджено та організовано. По всіх питаннях, які виносилися на порядок денний, були прийняті відповідні рішення.