На Молодіжному форумі "Від ідеї - до змін"

Комп’ютерний клас в школі, вуличне освітлення на селі, навчання в престижних вузах, стажування за кордоном… Все це та багато іншого можна втілити завдяки грантам Європейського союзу.

Про тонкощі та нюанси написання грантових проектів 1 березня в Дунаєвецькій районній державній адміністрації на Молодіжному Форумі "Від ідеї - до змін", розповіла координатор інформаційного центру ЄС Хмельницької області Олена Черняк.

На форумі також обговорили  важливі та цікаві питання щодо діяльності інформаційного центру ЄС у області, розвитку громади в контексті співпраці з ЄС, можливостей та перспектив співпраці навчальних закладів району з європейськими партнерами.

Участь у форумі взяла делегація Дунаєвецької селищної об’єднаної територіальної громади в складі працівників закладів освіти та культури.