Свято весни в громаді

Дата: 07.03.2019 14:21

Перші дні весни дарують нам радісне свято жіночності та краси, яке уособлює в собі такі одвічні поняття, як Жінка, Матір, Любов, Краса, Добро.  Саме прекрасна половина людства пробуджує у чоловіків найкращі почуття, надихає їх на нові сили, допомагає стати кращими та сильнішими.

Напередодні 8 березня в закладах освіти громади пройшли святкові заходи, присвячені Міжнародному жіночому дню. Юні таланти та малеча дивували гостей цікавими задумами, зворушливо вітали мам та бабусь віршами, таночками, піснями, дарували їм подарунки. Мами також приймали активну участь у святкуваннях. Кожний захід вдався на славу й приніс у душі дітям та батькам красу весни, ніжність квітів та сонячне тепло.