Вітаємо переможців в турнірі з волейболу "Пролісок"!

Дата: 11.03.2019 14:50

Уже стало доброю традицію щороку в селищі Дунаївці проводити турнір з волейболу «Пролісок» серед жіночих колективів фізичної культури Дунаєвецької селищної об'єднаної територіальної громади, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня.

Цього року 9 березня в День народження Т.Г. Шевченка в спортивному залі Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. зустрілися команди: Морозівської ЗОШ І-ІІІ ст., Підлісномукарівської ЗОШ І-ІІІ ст., НВК "Малієвецька ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ", Томашіської ЗОШ І-ІІІ ст., Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. та команда селища Дунаївці.

Перед початком змагань Дунаєвецький селищний голова Антон Камінський, перший заступник селищного голови Станіслав Грушкевич, начальник відділу культури, молоді, спорту та туризму Володимир Монастирський та учасники змагань на шкільному подвір’ї вшанувала пам’ять Великого Кобзаря біля пам’ятника Т.Г. Шевченка.

Урочисто пройшло і відкриття турніру. Представники влади та тренер з волейболу Світлана Шептицька привітали усіх зі святом весни та побажали усім дівчатам здоров’я, здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій. Доречно зазначити, що Світлана Шептицька брала участь в першому волейбольному турнірі, організованому ще  в 2011 році.

За результатами змагань перемогу в турнірі святкували спортсменки Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст., “срібло” приміряла команда селища Дунаєвець, а третє місце виборола команда села Томашівка. Всі учасники були нагороджені медалями, кубками та грамотами. Кращими гравцями турніру було визнано Катерину Верещагіну, Діану Колісник та Сніжану Броварську.

Оргкомітет змагань висловлює щиру подяку Дунаєвецькому селищному голові Антону Камінському, директору Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. Віктору Богушу за організаційне сприяння у проведенні волейбольного турніру, а також працівникам харчоблоку школи за смачний обід.