Володимир Монастирський серед кращих!

Дата: 18.03.2019 15:13

В суботу 16 березня  в Хмельницькому відбувся Другий міський турнір з міні-футболу пам’яті Романа Шухевича. Команди складалися із представників місцевого самоврядування. На спортивних майданчиках Дитячої спортивної школи №1 змагалися представники шести збірних команд – збірна команда міських голів України, збірна команда Вінницької міської ради, збірна команда Чернівецької міської ради, збірна команда Хмельницької обласної державної адміністрації та обласної ради, збірна команда міста Дунаївці та збірна команда Хмельницької міської ради.

До збірної міста Дунаївці увійшов директор Дунаєвецького селищного фізкультурно-оздоровчого спортивного клубу «Спорт-Лідер» Володимир Монастирський.

За результатами змагань третє місце посіла збірна команда міста Дунаївці, яка на останніх секундах перемогла збірну команду Хмельницької обласної державної адміністрації та обласної ради. Друге місце здобула збірна команда Чернівецької міської ради, а перше - господарі турніру – збірна команда Хмельницької міської ради.

До сімки кращих гравців турніру увійшов і Володимир Монастирський.

На завершення турніру переможці отримали грамоти, кубки та медалі.