Разом за чисте довкілля!

Весна – це пора, коли все живе прокидається після зимової сплячки, з’являються бруньки, прилітають птахи з теплих країв. Повсюди починаються роботи на присадибних ділянках та прилеглих територіях. Саме тому жителі громади  усі разом днями долучилися до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Захоплені весняним настроєм, вийшли до роботи аби здійснити заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибрати та привести до належного санітарного стану прибудинкові території, парки, сквери, дитячі, спортивні та господарські майданчики, вулиці, дороги, тротуари, зупинки транспорту, а також очистити від сміття кладовища, меморіальні комплекси та місця почесних поховань.