Засідання творчої групи вихователів

У рамках співпраці із Дунаєвецької міською ОТГ 18 квітня на базі Дунаєвецького ЗДО «Дзвіночок» Дунаєвецької селищної ради відбулось засідання творчої групи вихователів з проблеми «Організація інтелектуально-мовленнєвої діяльності на основі інтелектуальних карт».

Вихователь Лігоцька Л.В продемонструвала інтегроване заняття на тему «Лісова мандрівка», метою якого розширити, збагатити і узагальнити знання дітей про різноманітність рослин, тварин, комах, птахів у лісі. Сформувати цілісну картину через вміння встановлювати взаємозв’язок між об’єктами природного довкілля.  Розвинути зв’язне мовлення, збагатити словник дітей, навчити дітей складати розповіді-міркування згідно асоціативних карт та зразка вихователя. Сформувати навички колективної роботи. Виховати любов до рідного краю, екологічно доцільну поведінку.

Для учасників засідання керівником Вільчанською Т.В. проведено практикум «Створюємо інтелект-карту», де вихователі практично вправлялись.

Вихователь методист ЗДО «Дзвіночок»

Лілія Коркулова