Футбольний сезон 2019 року відкрито!

18 травня 2019 року на стадіоні селища Дунаївці відбулося справжнє футбольне свято, адже початок сезону  відкривали самі юні футболісти. Уже впевнено можна сказати, що в майбутньому вони стануть справжніми майстрами шкіряного м’яча.

Аби продемонструвати свої вміння на зеленому газоні зустрілись команди: ДЮСШ м. Кам’янець – Подільський, ДЮСШ с. Маків, ДЮСШ м. Дунаївці, ДЮСШ м. Городок та ФОСК «Спорт- Лідер» селища Дунаївці.

Свято розпочалося із урочистого підняття державного прапора капітанами кожної із команд.

Не зважаючи на погодні умови, весь турнір пройшов у напруженій та цікавій боротьбі. Вболівальники гаряче підтримували свої улюблені команди та з піднесеним настроєм спостерігали за футбольними баталіями.

По закінченні змагань суддівською колегією було визначено кращих гравців турніру. У ФОСК «Спорт - лідер» кращим став Ерік Гіджеліцький, який навчається в 4 класі Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Загалом, І тур обласного дитячого турніру «Подільська ліга» пройшов досить організовано: тренери, батьки та учасники змагань були задоволені теплим прийомом хазяїв.

Побажаємо нашим юним футболістам ФОСК «Спорт-Лідер» успіхів на зеленому газоні, гарного літнього відпочинку і всього найкращого.