Відбулась сорокова сесія Дунаєвецької селищної ради

Дата: 30.05.2019 17:13

Сьогодні, 30 травня 2019 року в актовій залі Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання сорокової сесії сьомого скликання Дунаєвецької  селищної ради. На засіданні були присутні 15 депутатів. На голосування було винесено  5 питань.

Отже, після відкриття сесії депутати заслухали доповідь селищного голови  Антона Камінського «Про звіт селищного голови про роботу за 2018 рік». Потім сесія затвердила Програму «Шкільний автобус» . Також на сесії депутати детально розглянули та затвердили договір про співпрацю територіальних громад Дунаєвецької міської ради та Дунаєвецької селищної ради.

Окремим блоком  були розглянуті та ухвалені земельні питання.

Усі питання порядку денного попередньо були розглянуті на засіданні постійних комісій.