На базі ДП «Дунаєвецький комбінат хлібопродуктів» проведено семінар-нараду з потужними компаніями з різних куточків України, які займаються виготовленням та постачанням товарів сільськогосподарського призначення

Дата: 14.06.2019 08:34

12 червня 2019 року на базі ДП «Дунаєвецький комбінат хлібопродуктів» під головуванням голови райдержадміністрації Олександра Бернашевського проведено семінар-нараду з аграріями Дунаєвецького району. У заході також взяли участь голова районної ради Ольга Михальська, перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Смолінський, голова Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади Веліна Заяць, голова Дунаєвецької селищної об’єднаної територіальної громади Антон Камінський, начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Тетяна Тиран, голова громадської спілки “Асоціація розвитку села” Юрій Кучерявий, керівники та представники потужних кампаній з різних куточків України, які займаються виготовленням та постачанням товарів для потреб сільського господарства, як на території України так і в країнах Європейського Союзу та США, зокрема це такі підприємства, як ТОВ «Агрохімічна компанія Гросдорф», ТОВ «Ніка-Агротрейд», ТОВ «Українська агропромислова група», ТОВ «Агросем», ТОВ «Кортева Агрісайенс» (ТОВ «Піонер насіння Україна»), ТОВ «Байєр Україна», ТОВ «Сингента», НПЗ «Лембке», ПП «Агрономіка».
Розпочавши засідання Олександр Вячеславович наголосив, метою даного заходу є налагодження співпраці на вигідних умовах між аграріями та підприємствами нашого району із зазначеними компаніями. В ході засідання керівники та представники підприємств розповіли про продукцію, яку виготовляють їхні компанії та умови співпраці з ними.
Після завершення семінару для учасників зібрання було проведено екскурсію по території ДП «Дунаєвецький комбінат хлібопродуктів».

За матеріалами Дунаєвецької РДА