Дунаєвецька селищна об'єднана територіальна громада
Дунаєвецький район, Хмельницька область

Хлопці повернулися щасливі

 

Уже кілька років поспіль  у туристичному комплексі «Буковель» відбуваються дитячі змагання із міні-футболу «Bukovel Football Cup». Цього разу у Карпати з’їхалися команди з усієї України: Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Житомирської, Хмельницької, Вінницької областей. У змаганнях брали участь діти різної вікової групи.

З 15 по 18 червня, завдячуючи Дунаєвецькому селищному голові Антону Камінському, наша футбольна дружина «Юніор» ФОСК «Спорт-Лідер»  Дунаєвецької селищної ради також взяла участь у турнірі з футболу на «Буковелі».

Окрім спортивних баталій на місцевому стадіоні діти мали можливість гарно відпочити та завести нові знайомства.  Свіже повітря, кришталево чисте синє озеро, зелені небосхили пішли дітям на користь. Також діти набрались ігрового досвіту та здобули трофей за ІІІ місце в змаганнях. Щасливі та усміхнені наші спортсмени повернулися додому, адже такі турніри – можливість не тільки спробувати свої сили у міні-футболі, але й відпочити у мальовничих карпатських горах.

Батьки вдячні Дунаєвецькому селищному голові Антону Камінському, тренерам: Гонтару А.А., Тимчуку А.В. за незабутню поїздку, гарні  враження  та чудовий настрій.

 

 « повернутися до списку новин