До Дня Конституції України відбувся турнір з пляжного волейболу

З нагоди відзначення Дня Конституції України 28 червня на спортивному майданчику для пляжного волейболу селищного стадіону «Зерновик» відбувся турнір з пляжного волейболу серед команд м. Городок, м. Хмельницького, м. Кам’янця – Подільського, м. Дунаївці та селища Дунаївці.

Протягом дня любителі волейболу спостерігали за змаганнями на піску. Гра показала красоту і багатогранність пляжного волейболу, де кожен учасник різними способами не давав впасти м'ячу на своєму майданчику.

За підсумками змагань перемогу святкувала хмельницька команда. На другому місці м. Кам’янець – Подільський, на третьому – команд з селища Дунаївці в складі Дмитра Парубка та Назара Домбровського.

Переможці та призери нагороджені медалями та кубками від організаторів – ФОСК «Спорт-Лідер» Дунаєвецької селищної ради.