Дунаєвецька селищна об'єднана територіальна громада
Дунаєвецький район, Хмельницька область

Через нашу громаду до Летичева йшли паломники

 

1 липня, стартувало традиційне щорічне паломництво до санктуарію Летичівської Богородиці. Як і щороку, паломники вирушили до Летичева двома напрямками: з Кам’янця-Подільського і з Томашполя. У ХХVІ паломництві з Кам’янця-Подільського, за словами його керівника о. Миколи Лучинського, вийшли 275 вірних. Тема цьогорічного паломництва:«Сім’я — Родина — Церква — Країна», пов’язана з Роком святості подружжя і сім’ї. Початком паломництва стала св. Меса, яку очолив ординарій Кам’янець-Подільської дієцеззії єпископ Леон Дубравський. Його Преосвященство поблагословив паломників на подорож, вони ж, зі свого боку, привітали владику з Днем народження.

Уже 2 липня жителі села Тинна гостинно зустрічали паломників у своєму храмі. У костелі віряни усі разом взяли участь в урочистій Службі Божій з нагоди храмового свята Матері Божої Тиннянської.

Ближче до вечора паломників зустрічали прихожани костелу «Зіслання Святого Духа» селища Дунаївці. Віряни храму на чолі з отцем Володимиром Волковинським вітали їх хлібом і сіллю.  Послухавши вітальне слово отця паломники розійшлися на нічліг, які надали їм жителі селища Дунаївці та села Лошіківці. На ранок паломники продовжили свою ходу до Летичівської Богородиці.

 « повернутися до списку новин