На території Дунаєвецької селищної об’єднаної територіальної громади проведено виїзне засідання робочої групи з питань декларування та сплати податків громадянами, які є власниками земельних ділянок площею понад 2 га

Дата: 28.06.2019 10:23

27 червня 2019 року під головуванням першого заступника голови Дунаєвецької райдержадміністрації, керівника робочої групи Руслана Смолінського на території Дунаєвецької селищної об’єднаної територіальної громади проведено виїзне засідання робочої групи з питань декларування та сплати податків громадянами, які є власниками земельних ділянок площею понад 2 га та власними силами обробляють такі земельні ділянки для отримання доходу, упередження схем ухилення від оподаткування суб’єктами сільськогосподарського напрямку, виявлення не облікованих працівників та легалізації заробітної плати.
У засіданні взяли участь старости сіл Дунаєвецької селищної об’єднаної територіальної громади та представники сільськогосподарських підприємств, що здійснюють господарську діяльність на території громади. В ході засідання власникам земельних ділянок було надано рекомендації щодо декларування доходів, які вони отримують від обробітку землі та сплати податків до бюджетів усіх рівнів.

За матеріалами Дунаєвецької РДА