ВШАНУВАННЯ ПОДВИГУ УЧАСНИКІВ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ ТА УВІЧНЕННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Сьогодні Україна відзначає День Гідності та Свободи.

Цей день - найважливіше нагадування всім нам про те, яку ціну ми сплатили за нашу незалежність та незворотність нашого європейського шляху.

Подвиг безстрашних лицарів, озброєних лише бруківкою, шість років тому згуртував увесь цивілізаційний світ на підтримку нашого вибору і нині продовжує надихати мільйони українських патріотів.

Квіти від Дунаєвецької селищної ради були покладені до меморіального пам’ятнику Героїв Небесної Сотні.

Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх тих, хто не повернувся живим під час буремних подій Революції Гідності.

Герої Небесної Сотні полягли за гідність, честь, свободу, право бути українцем та будувати Українську державу!

Пам’ятаймо воїнів української історії!