ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ СОРОК П'ЯТОЇ СЕСІЇ ДУНАЄВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 26.12.2019 12:40

23 грудня 2019 року в приміщенні Дунаєвецької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів відбулось засідання сорок п’ятої сесії Дунаєвецької селищної ради.

На засіданні були присутні 19 депутатів та члени виконавчого комітету селищної ради

Під час сесії були розглянуті такі питання порядку денного:

• Про бюджет Дунаєвецької селищної ради на 2020 рік
  • Про звіт про результати службової діяльності Дунаєвецького відділу поліції на території Дунаєвецької селищної об’єднаної територіальної громади.
  • Про внесення змін в персональний склад постійної комісії Дунаєвецької селищної ради
  • Про поновлення договору оренди з центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф
  • Про призначення на посаду завідувача Дунаєвецьким ДНЗ «Дзвіночок»
  • Земельні питання
  • Різне

Загалом засідання сорок п’ятої сесії селищної ради пройшло злагоджено та організовано. По всіх питаннях, які виносилися на порядок денний прийняті відповідні рішення.