ЧЕМПІОНАТ ДУНАЄВЕЦЬКОГО РАЙОНУ З ФУТЗАЛУ 2020

Чемпіонат Дунаєвецького району з футзалу 2020р.

Днями раніше пройшов перший етап змагань з футзалу. В турнірі прийняли участь 20 команд Дунаєвецького району, які після жеребкування були розділенні на чотири підгрупи. Відповідно до «Положення про змагання з футзалу» у фінальну частину змагань з кожної підгрупи виходило по дві команди.

Дунаєвецьку селищну ОТГ представляли 3 команди — «Студениця» с. Томашівка, «Спорт-Лідер 2» с. Лошківці  та «Спорт-Лідер 1» смт. Дунаївці.

У запеклій, безкомпромісній, спортивній боротьбі команда «Спорт-Лідер 1» в своїй групі посіла перше місце. Успішною стала гра і для команди «Студениця», яка зайняла друге місце в своїй групі. Ці команди будуть представляти нашу громаду у фінальній частині Чемпіонату з футзалу 2020р.

Команда «Спорт-Лідер 2» с. Лошківці не пройшла у фінальну частину Чемпіонату. «Спорт – Лідер 2» є однією з наймолодших команд у Чемпіонаті Дунаєвецького району з міні – футболу.  Бажаємо отриманий досвід успішно використовувати для майбутніх перемог.

А усіх вболівальників  та любителів футболу запрошуємо на фінальну частину, яка відбудеться в місті Дунаївці у вихідні дні.

Відділ культури молоді спорту та туризму Дунаєвецької селищної ОТГ.