ПРОВЕДЕННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПАРАЛЕЛІ

Дата: 04.03.2020 16:11

03 березня 2020 року на базі ДУНАЄВЕЦЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ДЗВІНОЧОКк», ПРОВЕДЕННО ПЕДАГОГІЧНІ ПАРАЛЕЛІ ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ СТАРШИХ ГРУП ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ТА ВЧИТЕЛІВ ПЕРШИХ КЛАСІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Пезентаційний модуль
1. Зустріч учасників Педагогічної паралелі. Експрес - огляд освітнього простору першого класу ЗЗСО та дошкільної групи ЗДО в умовах Нової української школи.

Теоретичний модуль
1. Формування життєвих компетентностей і готовності до систематичного навчання в Новій українській школі старшого дошкільника.

Г.Давиденко, методист МК

2. Формування ключових компетентностей на уроках читання в НУШ

В.Заторжинська, методист МК

Практичний модуль
1. Спеціально організована діяльність з дітьми старшого дошкільного віку по формуванню мовленнєвих компетенцій «Подорож до цирку»

Л.Коркулова, ,вихователь старшої групи ЗДО

2. Урок навчання грамоти у 1 класі на тему: « Звук Ф, позначення його буквою «еф». Письмо рядкової букви «еф», складів, слів з нею»

М. Гіджеліцька, учитель1 класу ЗОШ І-ІІІ ст.

3. Дидактичний тренінг «Використання ігрових методів та прийомів на заняттях з грамоти у старшій групі ЗДО»

І. Доротюк, вихователь ЗДО №3 «Берізка»

4. Використання кубиків ЛЕГО на заняттях з навчання грамоти у 1 класі НУШ. Навчальний тренінг.

О. Монастирська, учитель 2 класу ЗОШ І-ІІІ ст.