12 БЕРЕЗНЯ 2020 РОКУ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ СОРОК ВОСЬМОЇ (ПОЗАЧЕРГОВОЇ) СЕСІЇ

12 березня 2020 року о 15.30 відбудеться засідання сорок восьмої (позачергової) сесії Дунаєвецької селищної ради в приміщенні Будинку культури за адресою с. Міцівці,  вул. Богдана Хмельницького, 34А.

Засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, зв’язків з виконавчими структурами, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян та засобами масової інформації відбудеться в приміщенні  Міцівецького будинку культури 12 березня 2020 року о 15.00.

Засідання постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку,підприємництва та торгівельного обслуговування відбудеться в приміщенні Міцівецького будинку культури   12 березня 2020 року о 15.00.

Засідання постійної комісії з питань освіти,культури, молоді і спорту, охорони здоров’я, праці, соціального захисту населення, регламенту, депутатської діяльності та етики, прав людини, законності, запобігання та врегулювання конфліктів інтересів відбудеться в приміщенні Міцівецького будинку культури  12 березня 2020 року о 15.00.