ЗА НЕСВОЄЧАСНЕ ПОДАННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ - ШТРАФ

Дата: 11.03.2020 11:31

Упродовж 2019 року Дунаєвецьким районним судом за участю прокурорів місцевої прокуратури розглянуто 6 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, за ст.172-6 КУпАП (несвоєчасне подання декларацій, не повідомлення про суттєві зміни в декларації та подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи), до адміністративної відповідальності притягнуто 5 осіб.

У поточному році місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді Дунаєвецьким районним судом протоколу про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, складеного старшим оперуповноваженим 1-го сектору управління стратегічних розслідувань в Хмельницькій області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України за ч.1 ст.172-6 КУпАП стосовно колишнього депутата однієї із сільських рад Дунаєвецького району, який не подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік та за 2018 рік у передбачені законом терміни.

Нагадуємо, що з 1 січня 2020 року розпочався черговий етап електронного декларування, який триватиме до 1 квітня 2020 року.

За порушення вимог фінансового контролю, зокрема, несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані, а також подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей або умисне неподання декларації, передбачена адміністративна (ст.172-6 КУпАП) та кримінальна (ст.366-1 КК України) відповідальність.

(За матеріалами Камянець-Подільської місцевої прокуратури)