ПОЛІЦЕЙСЬКІ ОФІЦЕРИ ДУНАЄВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ГРОМАДИ ВИЯВИЛИ ЧОЛОВІКА , ЯКИЙ ПЕРЕБУВАВ У РОЗШУКУ

Поліцейські офіцери  Дунаєвецької селищної ОТГ під час перевірки дотримання правил карантину громадянами виявили 20-річного чоловіка, який у березні був оголошений у розшук через переховування від суду.

Під час перевірки дотримання самоізоляції громадянами, які нещодавно повернулися з-за кордону, поліцейські офіцери громади виявили молодика, який у березні був оголошений у розшук. 20-річний чоловік умови самоізоляції виконував, а от співпрацювати із судом відмовлявся.

Так, нещодавно він викрав з господарства свого сусіда електроінструменти. Тоді поліцейські розкрили злочин за «гарячими слідами» і повернули потерпілому усе викрадене. Проте це не звільнило зловмисника від відповідальності. Матеріали кримінального провадження за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) слідчі спрямували на розгляд суду.

Оскільки злочин був не тяжкий, суд не обирав підозрюваному запобіжного заходу. Скориставшись цим, зловмисник виїхав за кордон та ігнорував усі виклики до суду у кримінальному провадженні. Відтак, був оголошений у розшук.

Про виявлення розшукуваного поліцейські одразу ж повідомили Дунаєвецький районний суд.