Дунаєвецька селищна об'єднана територіальна громада
Дунаєвецький район, Хмельницька область

СПІЛЬНА РОБОТА ПО ЗАХИСТУ ПРАВ ДІТЕЙ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Фахівець соціальної роботи Дунаєвцької селищної ради Яніна Гіджеліцька та поліцейські офіцери Дунаєвецької селищної об’єднаної громади Вадим Миронюк та Володимир Гордань спільно з начальником служби у справах дітей районної державної адміністрації Наталією Яворською відвідали сім'ї, які перебувають в складних сімейних обставинах. 

Так 16 квітня 2020 року здійснено виїзд в села Ставище, Лошківці, Підлісний Мукарів, Міцівці Дунаєвецької селищної об’єднаної громади, під час якого обстежено умови проживання 21 дитини, які виховуються у 6 сім`ях.

З батьками проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, ведення здорового способу життя, створення належних умов для проживання та розвитку дітей.

З метою недопущення захворювання дітей на COVID-19, батькам надавалися рекомендації щодо максимального обмеження перебування дітей у багатолюдних місцях, місцях відпочинку без нагальної потреби не виходити з дому, користуватись захисними масками, рукавичками, антисептичними засобами, особливо уникати громадських місць: гральних майданчиків, скверів, парків та наголошувалося, що саме на них законодавством України покладений обов’язок піклуватись про здоров’я власної дитини. Дітям наголошувалось на тому, що потрібно особливу увагу зосередити на дистанційному навчанні, адже карантин – це не канікули, а вимушений захід для запобігання розповсюдження небезпечного вірусу. Родинам надано захисні маски та інформаційні матеріали.« повернутися до списку новин