Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

Назва об’єкта оцінки:

– земельна ділянка (кадастровий номер 6821855300:00:001:0071) площею 0,2072 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівель, яка розташована за адресою: Хмельницька область, Дунаєвецький район, смт. Дунаївці, вул. Соборності, 2-А.

Для участі в конкурсі потрібно подати:

* заяву на участь у конкурсі за встановленою формою;

* нотаріально посвідчену копію статуту;

* копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі, та які залучаються до виконання оцінки;

* копії відповідних сертифікатів, виданих у встановленому законом порядку;

* документ, що містить відомості щодо його досвіду роботи та досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі, завірений заявником;

* конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також терміну виконання робіт по оцінці земельної ділянки (подаються у запечатаному конверті).

Комісія розглядатиме пропозиції учасників конкурсу, в яких терміни виконання робіт не перевищуватиме 30 робочих днів.

Конкурс відбудеться 19 травня 2020 року об 11 год. 00 хв. в приміщенні Дунаєвецької селищної ради за адресою: Хмельницька область, Дунаєвецький район, смт. Дунаївці, вул. Чорновола, 19.

Документи на участь в конкурсі приймаємо за вказаною адресою до 18 травня 2020 року.