Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Дорогі учні, випускники, вчителі, батьки! Щиро вітаю вас зі святом останнього дзвоника – святом, що символізує закінчення навчального року!

Особливим це свято є для батьків, дідусів та бабусь! Вони крокують разом із своїми дітьми, підтримують, радіють успіхам, переймаються невдачами! Своєю любов’ю зігрівають та надихають!

Глибоко вдячний вчителям! Ви вкладаєте у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю працею допомагаєте пізнавати світ, прищеплюєте найвищі моральні цінності.

Для школярів сьогоднішній дзвінок – можливість гарно відпочити, набратись сил та натхнення!

Для вас, випускники – це крок у самостійне, доросле життя. Щиро бажаю вам міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. Бажаю щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і новими досягненнями. Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії! Щасти вам у всьому!

Всім міцного здоров’я, добра, радості, благополуччя та успіхів!

З повагою, Дунаєвецький селищний голова Антон Камінський