КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ДУНАЄВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 23.06.2020 16:31

Дунаєвецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- Директора Томашівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Дунаєвецької селищної ради Хмельницької області;

- Директора Міцівецької гімназії Дунаєвецької селищної ради Хмельницької області.

Конкурс проводиться відповідно до Положення про призначення на посаду та звільнення керівників навчальних закладів Дунаєвецької селищної ради, затвердженого рішенням Дунаєвецької селищної ради від 06 липня 2018 № 4- 29/2018

Вимоги до кандидатів:

— громадянство України,

— вища педагогічна освіта на рівні «спеціаліст» або «магістр»,

— стаж педагогічної роботи не менше трьох років,

— вільне володіння державною мовою,

— високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки

Претенденти повинні подати до конкурсної комісії такі документи:

– заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних"

– автобіографію та/або резюме(за вибором учасника конкурсу)

– копію паспорта громадянина України

– копію документів про вищу освіту (з додатком, що є його невід'ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста)

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою

– копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання

- довідка про відсутність судимості

- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду

– мотиваційний лист,

– перспективний план розвитку навчального закладу.

Претенденти можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації, атестаційні листи тощо).

Конкурс відбудеться 20-21 серпня 2020 р. в приміщенні Дунаєвецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за адресою Хмельницька область, Дунаєвецький район, смт. Дунаївці, вул. Травнева, 18.

Документи від претендентів приймаються конкурсною комісією за вищевказаною адресою з 6 липня до 05 серпня 2020 року поштою, особисто або через законного представника.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за тел. 097-974-95-26.