З ДНЕМ СЕЛИЩА!!!

Дата: 01.08.2020 07:55

Дорогі земляки! День селища – особливе свято, яке об’єднує всіх хто любить своє селище, тих людей, чиєю працею воно створювалось. Тож нехай це свято принесе Вам та Вашим родинам щастя, добробут та злагоду. Міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості та миру. Нехай живе наше рідне селище Дунаївці, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку.  Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожній його вулиці, у кожному домі, у кожній родині. Хай доля ласкавою буде у Вас, дарує щасливі літа, чистого неба і простого людського тепла. Щоб зростали і квітли  завжди, щоб дзвеніла тут пісня крилата, гули новосілля, весілля, родини і радості й щастя було у Вас багато. Щоб кожному з Вас усміхалася доля, Господь дарував наснагу і сили, щоб Ви проживали  у дружньому колі і працею славили Ваші родини.

З повагою, Дунаєвецький селищний голова Антон КАМІНСЬКИЙ