КОНСУЛЬТАТИВНА РОБОЧА ЗУСТРІЧ ЩОДО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТА ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Дата: 05.08.2020 15:26

Сьогодні актив Дунаєвецької селищної громади взяв участь у консультативній робочій зустрічі в межах Хмельницького регіонального компоненту проєкту Координатора проектів ОБСЄ в Україні «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні», за підтримки Уряду Канади.

Зустріч провели експерти з питань протидії торгівлі людьми:

Оксана Устинова  - голова БФ"Ксена", Оксана Кізаєва - регіональний представник Уповноваженого ВРУ з прав людини в Хмельницькій області, Віталій  Гарбарець - начальник Відділу боротьби зі злочинами, повязаними з торгівлею людьми ГУ НП у Хмельницькій області, Алла Андрейчак - голова Хмельницького обласного Центру соціально - психологічної допомоги.

Мета зустрічі - ознайомлення фахівців ОТГ із законодавством України з протидії торгівлі людьми, заходів з виявлення постраждалих від торгівлі людьми, їх перенаправлення та налагодження співпраці з суб’єктами Національного механізму взаємодії, які надають допомогу особам постраждалим від торгівлі людьми , проведення заходів забезпечення безпеки на території громади.