ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПО COVID-19

Дата: 02.09.2020 15:25

Станом на 02 вересня по Дунаєвецькій селищній громаді зареєстровано 2 лабораторно підтверджених випадки  COVID-19 (по одному випадку у смт Дунаївці та с.Міцівці). Обидві пацієнтки лікуються стаціонарно. У пацієнта із підозрою на COVID-19 по смт.Дунаївці з попердньо негативним ПЛР, виявився позитивним аналіз крові методом ІФА на COVID-19, але для підтвердження діагнозу потрібно зробити повторне дослідження методом ПЛР, що буде виконано у належні терміни. Пацієнт лікується амбулаторно та дотримується режиму самоізоляції. Контактні особи, які на даний час підлягали обстеженню методом ПЛР, вже обстежені. По результатах дослідження коронавірусу в них не виявлено. Очікуємо забору матеріалу для обстеження ще деяких контактних та кількох результатів.Дотримуйтеся вказаних у попередніх повідомленнях застережних заходів.

При появі симптомів (кашель, нежить, біль у горлі, задишка, лихоманка) вчасно звертайтеся по телефону до свого сімейного лікаря. Нікуди іти чи їхати не потрібно.

Будьмо здорові!

Завідувач смт.Дунаєвецької АЗПСМ— лікар ЗП/СЛ  О.Грищук