Найстаршій жительці громади 106 років

Дата: 12.02.2018 16:41

Далеко не кожній людині вдається подолати столітній рубіж, а Ганна Семенівна Онищук з села Міцівці Дунаєвецької селищної об’єднаної територіальної громади 12 лютого  зустріла свій 106 День народження.

Нелегке життя довелося прожити іменинниці: голод і холод, важка праця,  у роки  воєнного лихоліття втратила чоловіка. Увесь трудовий шлях жінки пройшов у місцевому колгоспі.  Проте Ганна Семенівна  має чудову родину: одну дочку, двоє онуків, три правнуки, два праправнуки та ще багато родичів.

У цей святковий день найстаршу жінку в громаді приїхали привітати Дунаєвецький селищний голова Антон Камінський, секретар Дунаєвецької селищної ради Віталій Радецький, староста села Міцівці Поліна Боярська та діти школи. Гості побажали   іменинниці жити при доброму здоров’ї  під Божим благословенням в мирі і радості та  вручили квіти і цінний подарунок.