Дунаєвецька селищна об'єднана територіальна громада
Дунаєвецький район, Хмельницька область

Співпраця з Чернівецьким національним університетом ім. Ю. Федьковича

     Мала академія наук України – освітня система, яка забезпечує організацію і координацію науково-дослідницької діяльності учнів, створює умови для їх інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення, сприяє нарощуванню наукового потенціалу країни. У нашій громаді ця структура представлена діяльністю наукового товариства учнів «Еврика».  Одним із напрямків роботи НТУ є співпраця з вищими навчальними закладами.

     Так, 26 січня в приміщенні актової зали Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. відбулась зустріч юних науковців громади із викладачами кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича. Делегація викладачів, на чолі із завідувачем кафедри Леонідом Францовичем Політанським ознайомила учнів з роботою зазначеної кафедри, розповіла про перспективи фаху, який можна здобути на базі кафедри.

     Учні проявили інтерес, адже багатьом із них вже зовсім скоро доведеться обирати майбутню професію. Також було домовлено про подальшу співпрацю НТУ «Еврика» із кафедрою радіотехніки та інформаційної безпеки.

Анастасія Надвідна,
 заступник директора з науково-методичної роботи
Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст.

 « повернутися до списку новин