Молоді науковці взяли участь в роботі консультаційного пункту МАН

8 жовтня юні науковці об'єднаної територіальної громади та їхні педагогічні керівники взяли участь у роботі мобільно-консультаційного пункту Південного округу Хмельницького територіального відділення МАН, організованого  на базі Кам’янець-Подільського НВК №9 ім. А. М. Трояна.

Для учнів та вчителів викладачами ВНЗ було проведено ряд навчальних занять за наступними напрямами: літературознавства, української мови, англійської мови, філософії, соціології та рілігієзнавства, історії, географії, комп’ютерних наук, математики, фізико-технічних наук, економіки, біології, екології.

Усі лекції були змістовними та корисними. Отримана інформація стане у пригоді при написанні учнями науково-дослідницьких робіт, які для них є першою серйозною сходинкою у світі науки.

Анастасія Надвідна
заступник директора з науково-методичної роботи
Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст.