14 ЖОВТНЯ - ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!

Дата: 13.10.2020 16:01

Прийміть щирі вітання – з  Днем Захисника України, Днем українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці, які ми відзначаємо 14 жовтня!

Цього дня ми вшановуємо оборонців рідної землі, всіх, хто причетний до священного обов’язку, почесної і водночас важливої місії служіння нашій Україні, хто захищав та захищає її кордони від загарбників.

Це свято увібрало в себе багаті і славні традиції, які уособлюють мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами.

Нехай свято Покрови Пресвятої Богородиці й надалі духовно об’єднує нас, живить дух воїнів-захисників, додає нам сил у нелегких випробуваннях!
Сердечно бажаю усім мирного неба, щастя, радості, добра та наснаги у всіх починаннях. Нехай нас усіх єднає та допомагає високе покровительство
Пресвятої Богородиці!! Зі святом!!!

З повагою, Дунаєвецький селищний голова Антон Камінський