Проведено тренінг для персоналу ЦНАП та інших працівників органів місцевого самоврядування

Дата: 06.11.2020 13:04

27.10. - 30.10.2020року, у приміщенні Дунаєвецької ЗОШ відбулось навчання для персоналу ЦНАП та для інших працівників органів місцевого самоврядування, які надають послуги населенню або беруть участь у наданні послуг.

Тренінг розроблений напрямом покращення якості надання адміністративних послуг населенню програмою «U-LEAD з Європою».

За період тренінгу, його учасниками було опановано чотири навчальні модулі:

Модуль 1. Роль органів місцевого самоврядування в обслуговуванні громади, реалізація власних та делегованих повноважень в сфері надання адміністративних послуг.

Модуль 2. Адміністративні послуги: типові проблеми, належна організація надання.

Модуль 3.Порядок надання адміністративних послуг, насамперед базових, і параметри якості послуг

Модуль 4. Ділова етика та взаємодія з відвідувачами ЦНАП

Протягом навчання працівники мали можливість охарактеризувати адміністративні послуги, проаналізувати типові проблеми, з якими стикаються суб?єкти надання адміністративних послуг та визначити шляхи їх подолання. Учасниками тренінгу було розглянуто порядок надання адміністративних послуг та параметри оцінки їх якості.

Запрошеним тренером в навчанні виступив Анатолій Ковтонюк.