Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Дата: 10.12.2020 16:01

Задля підвищення обізнаності з питань протидії домашньому насильству та з метою формування нетерпимого ставлення громадян до будь-яких форм насильства поліцейські офіцери Новодунаєвецької громади разом з працівниками КУ"Центр надання соціальних послуг" Новодунаєвецької селищної ради зустрілися з учнями Малієвецької та Підлісномукарівської гімназій.

Фото без опису    Фото без опису

Під час данної зустрічі школярам розповіли про види насилля, надали поради як не стати жертвою булінгу, обговорили відеоролик про людей з обмеженими можливостями, переглянули презентацію "Хто такі волонтери?", провели тренінг. Також розповсюдили інформаційні брошури та буклети.

БУДЬТЕ УВАЖНІШИМИ ДО ЛЮДЕЙ, ЯКІ ВАС ОТОЧУЮТЬ, ТА НЕ ЗАЛИШАЙТЕ ЇХ У БІДІ.

Збережемо Україну без насильства - це можливо!