Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Дата: 10.12.2020 16:01

Задля підвищення обізнаності з питань протидії домашньому насильству та з метою формування нетерпимого ставлення громадян до будь-яких форм насильства поліцейські офіцери Новодунаєвецької громади разом з працівниками КУ"Центр надання соціальних послуг" Новодунаєвецької селищної ради зустрілися з учнями Малієвецької та Підлісномукарівської гімназій.

Під час данної зустрічі школярам розповіли про види насилля, надали поради як не стати жертвою булінгу, обговорили відеоролик про людей з обмеженими можливостями, переглянули презентацію "Хто такі волонтери?", провели тренінг. Також розповсюдили інформаційні брошури та буклети.

БУДЬТЕ УВАЖНІШИМИ ДО ЛЮДЕЙ, ЯКІ ВАС ОТОЧУЮТЬ, ТА НЕ ЗАЛИШАЙТЕ ЇХ У БІДІ.

Збережемо Україну без насильства - це можливо!