З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Дата: 24.12.2020 14:27

Шановні віряни Римо-Католицької церкви!

У ваші серця, оселі і храми всезігріваючим світлом прийшло радісне вселенське свято – Різдво Христове!

Щороку ви першими маєте щасливу нагоду спостерігати на небосхилі спалах яскравої різдвяної зірки, промені якої несуть радість у кожну домівку. Тепло цього свята однаково зігріває усіх християн світу, незалежно від їх національності та поглядів, які вони поділяють.

Щиро бажаю добра і благополуччя, злагоди й любові вашим родинам! Бажаю, щоб у кожному домі був мир і спокій, гармонія і достаток. Нехай відбуваються чудеса і прекрасні події, наповнюючи життя чудовими моментами, щасливими посмішками і добротою людських сердець. Любові, добробуту і процвітання в кожну родину та кожну оселю! Нехай збудуться найзаповітніші мрії. Гарних вам і радісних Різдвяних свят! Хай щастить у Новому році!

Хай в день святого Різдва

Дзвенить усюди коляда,