Захист прав дітей - одне з головних завдань громади

Дата: 27.01.2021 15:45

В існуючих нині в Україні соціально-економічних умовах значна кількість українських сімей потребує соціального захисту.

Захист прав дітей, особливо тих, хто опинився у складних життєвих обставинах, - це те, задля чого працюють спільно державні установи, органи місцевого самоврядування та громадські організації.

Про захист прав дітей йшла мова на засіданні виконкому 27.01.2021р у Новодунаєвецькій селищній громаді, де були запрошені сім'ї СЖО.

Спільно з фахівцями КУ "Центр надання соціальних послуг", членами виконкому, поліцейськими офіцерами надана консультація з питань здоров'я дітей, поліпшення взаємин між членами сім'ї, влаштування дітей в ДНЗ. Проконсультували батьків з питань подолання шкідливих звичок та працевлаштування.

Щиро просимо мешканців нашої громади не бути байдужими один до одного, не допускати випадків порушення прав дітей, проявляти увагу до сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Фото без опису        Фото без опису

Фото без опису      Фото без опису