ОБ'ЇЗД СІМЕЙ СЖО

Дата: 25.02.2021 10:09

У Новодунаєвецькій селищній громаді відбувся об'їзд сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дитячого будинку сімейного типу та прийомної сім'ї. У виїзді брали участь головний спеціаліст ССД Кам'янець-Подільської районної державної адміністрації Їжак О.О., психолог КУ "Центр надання соціальних послуг" П'янтковська А. А., завідувач відділенням надання соціальних послуг дітям, сім'ї та молоді Висоброшна Я.С., поліцейські офіцери громади Миронюк В.О. та Гордань В.М.

Рейд здійснено з метою обстеження сімей, було перевірено наявність належних умов для виховання, навчання та забезпечення потреб дітей. При перевірці надано такі соціальні послуги: інформування, консультування, соціальний супровід. Сім'ям СЖО вказано на недоліки та надали час на їх усунення.

Фото без опису     Фото без опису