ЗІ СВЯТОМ!

Дата: 07.03.2021 14:52

Любі жінки!

Щиро вітаю Вас зі святом весни, любові, ніжності та краси!

Жінка споконвіку є берегинею рідного дому, сімейного вогнища,  тому і не дивно що жіноче свято відзначається саме на весні, коли усе пробуджується

після суворої зими.

Ви ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі доньки й онучки.  Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. Нехай ваші турботи будуть приємними, а кожен день – зігрітий щастям, присутністю рідних, близьких, коханих, наповнений новими відкриттями та здобутками!

Тож, хочу побажати у це весняне, жіноче свято, поваги та розуміння від рідних, близьких та колег, справжнього жіночого щастя та міцного здоров’я.

Зі святом Вас, дорогі жінки!

Селищний голова                                                                                                  Антон КАМІНСЬКИЙ