День села – це свято єднання

Дата: 03.06.2021 09:11

28 травня стало гарною традицією відзначати День села в с. Удріївці

У цей день на свято завітали Новодунаєвецький селищний голова Антон Камінський, секретар селищної ради Тетяна Козярецька, перший заступник селищного голови Станіслав Грушкевич, депутати селищної ради Леоніда Кузьмінська та Олексій Федоров.

Антон Петрович  привітав усіх присутніх зі святом  та підкреслив, що щоденна праця жителів села, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу. «Бажаю вам миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Ми разом з вами будемо прикладати максимум зусиль, щоб ваше село розвивалося, оновлювалося і змінювалося на краще», – зазначив голова громади.

Після вітальних слів та вручення подарунків жителям села  розпочався  святковий концерт за участі аматорів села.

Ведуча свята Галина Маркова та староста села Павло Руденко вітали теплими словами учасників АТО,  багатодітні родини, найстарших та наймолодших жителів, мати героїню, працівників старостату вручивши їм подарунки від селищної ради та старости села.

Приємний настрій всім глядачам протягом кількох годин дарували аматорський вокальний колектив української пісні «Удріївчанка »  і самодіяльні артисти вокально-танцювального гуртка «Забава» Удріївецького сільського клубу. Своїми чаруючими голосами, своїм артистизмом вони додали усім учасникам Дня села гарного настрою.

Для усіх гостей свята було роздане морозиво.

Отож залишається побажати жителям села й надалі такої згуртованості, єдності прославляючи своєю працею рідні Удріївці.